Не дочекався вибачень: Поворознюк продовжує підвищувати градус конфлікту з Гордоном

Переглядів 55278
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
32 голосів
Не дочекався вибачень: Поворознюк продовжує підвищувати градус конфлікту з Гордоном
Олександр Поворознюк. Фото: ФК Інгулець
Президент Інгульця Олександр Поворознюк заявив, що дотримається своєї частини ультиматуму до Дмитра Гордона Епатажний бізнесмен пропонував перерахувати три мільйони гривень в обмін на авто журналіста.

Поворознюк у своєму відеозверненні повідомив, що крім трьохмільйонного донату на ЗСУ президент Інгульця придбає авто на потреби захисників України.

«Так я і не дочекався від г**дончика вибачень. Я знаю його подальші дії. Він зробить ще один вкид. Він має ще одного фермера, який розповідає, що я не плачу за землю. А мої підприємства минулого року сплатили податків на 66,8 млн грн, показую документи.

А тепер, г**дончик, я хочу піти далі. Твого Мерседеса я не дочекаюсь, щоб купити та віддати на армію. Але 3 млн грн, які я хотів віддати армії за твій Мерседес, я даю все одно. Я зараз перераховую на фонд 3 млн грн, а вже завтра перша машина перетне кордон Польщі. Г**дончик, а тобі слабо?», – сказав Поворознюк на своєму YouTube-каналі.

Першу частину чемпіонату України Інгулець завершив на 14 місці із 13 очками в активі. 4 березня команда відновить сезон поєдинком проти Динамо.