«Не можу назвати гру Руху зразковою»: помічник Кучука підсумував перемогу над Металістом

Переглядів 502
Віталій Пономарьов. Фото: ФК Рух
Помічник головного тренера Руху Віталій Пономарьов проаналізував виїзну перемогу над харківським Металістом (2:1) в матчі 16 туру УПЛ.

Рух здолав Металіст в Ужгороді завдяки голам Юрія Климчука та Ярослава Карабіна, які допомогли команді дистанціюватися від зони вильоту.

Пономарьов після матчу оцінив перформанс гравців Руху.

«Ми дуже добре розбирали Металіст, готувалися до різних варіантів ведення гри. У першому таймі ми могли забивати ще два-три м’ячі. Таким чином мали можливість вирішити долю матчу ще до перерви, але не вдалося цього зробити. А загалом, головним чинником, який сьогодні допоміг виграти, став характер наших футболістів.

Не можу назвати нашу гру в першому таймі зразковою, але ми насправді створили багато моментів, щоправда, підвела реалізація, індивідуальна майстерність», – сказав Пономарьов після матчу

Рух завдяки перемозі над Металістом набрав 17 очок та піднявся на десяту сходинку. 12 березня команда Кучука проведе наступний матч проти Колоса.