Покинули зону вильоту: Рух вирвав перемогу в харківського Металіста в кінцівці зустрічі

Переглядів 483
Металіст - Рух. Фото: УПЛ
У матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги харківський Металіст приймав львівський Рух. Поєдинок закінчився нервовою перемогою гостей з рахунком 2:1.

Цей поєдинок був надважливим для обох команда, адже Металіст та Рух є претендентами на хвилі. Хоч харків'яни і не були в зоні вильоту, проте відстань до неї була всього два очки. А їх львівські опоненти знаходилися на 13 позиції, що змусить грати Рух перехідні матчі з клубом Першої ліги.

Львівська команда вийшла вперед на 18 хвилині. Мисак виконав чудовий навіс на Климчука, а нападник не обробивши м'яч, влучив у дальню дев'ятку.

Рух продовжував домінувати протягом першого тайму і не дав зрівняти рахунок Металісту.

На перерву команди пішли за мінімальної переваги гостів.

Другий тайм розпочався шоком для львівської команди. Після максимально простої та вертикальної атаки Металіст зумів зрівняти рахунок. На 49 хвилині відзначився Панасенко.

Рух довго оговтувався, але зрештою відновив свою перевагу під кінець гри. Молодий 20-річний Карабін вийшов на заміну та після прострілу не залишив шансів голкіперу Металісту. Рахунок став 2:1 на користь гостей на 77 хвилині. Більше команди не забивали.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Руха з рахунком 2:1.

Свій наступний матч Металіст зіграє з Інгульцем, а Рух буде протистояти Колосу.