Не тільки підготовка до бою з Ф'юрі: Усик відвідав товариський матч Полісся в Іспанії

Переглядів 869
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Олександр Усик та Денис Бойко. Фото: ФК Полісся
Чемпіон світу з боксу за версіями WBA, WBO, IBO та IBF у надважкому дивізіоні Олександр Усик відвідав товариський матч Полісся з польською Сталлю на зборах команди Юрія Калитвинцева у Іспанії (1:1).

Олександр Усик (21-0, 14 КО) урізноманітнив підготовку до бою з Тайсоном Ф'юрі та відвідав товариський своїх одноклубників з Полісся проти польської Сталі на зборах в Іспанії (1:1).

Боксер з'явився під кінець першого тайму, коли житомирський клуб поступався з рахунком 0:1. Після перерви житомиряни зуміли зрівняти рахунок та здобути нічийний результат.

• Олександр Усик на початку цього сезону підписав офіційний контракт із Поліссям строком на один сезон.
  • 17 лютого українець вийде на бій проти Тайсона Ф'юрі у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді. На кону буде стояти титул абсолютного чемпіона у надважкій вазі.
  • На зимову перерву Полісся пішло маючи в активі 32 очка, які дозволяють житомирянам займати третю сходинку в турнірній таблиці української Прем’єр-ліги. Відставання від лідерів – Кривбаса та Дніпра-1 – складає два пункти.
  • Першим поєдинком у новому році для житомирян має стати виїздна гра проти львівського Руха.
  • Базова дата проведення поєдинків 18-го туру УПЛ – 24 лютого.