«Не виконали основне завдання»: лідер Металіста 1925 сказав все, що думає про матчі за право зіграти в УПЛ


Футболіст харківського Металіста 1925 Владлен Юрченко розповів, що команда перебуває у бойовому настрої перед важливими матчами. Також хавбек розуміє, що команда не виконала основне завдання в Першій лізі і тому не має права на помилку.
«Настрій максимально бойовий. Ми всі розуміємо, що не виконали основне завдання — прямий вихід до Прем’єр-ліги. Так, у нас хороший склад, сильна підтримка від вболівальників та клубу, але в чемпіонаті не вистачило стабільності. Тепер маємо ще один шанс — і зробимо все, щоб ним скористатися».
Юрченко оцінив майбутнього суперника харків’ян у матчах плей-оф Лівий Берег. На думку півзахисника, «лелеки» гідно проявили себе в УПЛ.
«Це команда з Прем’єр-ліги, і ми ставимося до них з повагою. Але, звісно, ми не боїмося. Вони гідно виступали в Прем’єр-Лізі протягом сезону, але на фініші чогось не вистачило, щоб убезпечити себе.
Ми готуємося серйозно, вивчаємо суперника, працюємо над кожною дрібницею. А ще нагода виправитися ще й за минулорічний перехідний турнір. Ми готові до боротьби зараз», – заявив Юрченко для пресслужби Металіста 1925.
- Нагадаємо, що сьогодні, 29 травня, відбудеться перший поєдинок між Лівим Берегом та Металістом 1925 за право виступати в УПЛ. Гра запланована на 18:00.
- Матч-відповідь відбудеться в неділю, 1 червня.