«Не виконуються домовленості»: Ворскла ризикує втратити зіркового легіонера не через війну

Переглядів 1055
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
«Не виконуються домовленості»: Ворскла ризикує втратити зіркового легіонера не через війну
Віктор Скрипник разом з гравцями Ворскли. Фото: ФК Олександрія
Агент Ментор Стафа, який представляє нападника полтавської Ворскли Таулянта Сефері заявив про те, що його підопічному заборгували двомісячну зарплату.

Агент Сефері наполягає, що власник клубу Костянтин Жеваго перестав виходити на зв'язок з головним тренером Ворскли Віктором Скрипником. 

Стафа не виключає, що найкращий бомбардир команди може залишити Ворсклу взимку, оскільки полтавський клуб не виконує взятих на себе обов'язків.

«Скрипник вже два місяці не може зв'язатися з Костянтином Жеваго, перед моїм футболістом вже два місяці не виконуються домовленості, можливо, ми будемо порушувати питання щодо розриву контракту і доведеться йти з Ворскли. Не через війну, яка Сефері не злякала, а від несвідомих дій деяких людей», – сказав Стафа в інтерв'ю Footboom.

Сефері перейшов у Ворсклу цього літа з Тирани за 500 тисяч євро. Цього сезону він встиг провести у всіх турнірах 20 матчів, у яких забив п'ять голів та віддав одну результативну передачу.

Угода албанця з Ворсклою розрахована до літа 2025 року.Авторитетний портал Transfermarkt оцінює Сефері у 650 тисяч євро.