«Не все зробили з того, що планували»: Ахметов заявив, що Шахтар має ще 17 днів на нові трансфери
Рінат Ахметов заявив, що донецький Шахтар ще не виконав усіх планів на трансферному ринку та має 17 днів для посилення складу перед Лігою чемпіонів.
Президент Шахтаря Рінат Ахметов прокоментував трансферну кампанію донецького клубу та розповів про подальші плани команди до завершення трансферного вікна.
Як розповів власник Шахтаря, він провів зустріч із головним тренером Ардою Тураном, спортивним директором Даріо Срною та генеральним директором Сергієм Палкіним. Під час розмови сторони обговорили поточний стан команди й можливі кроки для її посилення.
«Ми зустрілися з Ардою Тураном, Даріо Срною та Сергієм Палкіним, щоб обговорити, чим ще можемо допомогти команді та як можемо її посилити. Ми не все зробили з того, що планували, і маємо для цього ще 17 днів», – заявив Ахметов у коментарі пресслужбі Шахтаря.
- Донеччани виграли всі три перші матчі чемпіонату України та після третього туру набрали максимальні 9 очок. Розпочав сезон Шахтар виїзним матчем проти Кудрівки.
- У другому турі команда Арди Турана зустрілася з Епіцентром, а третім суперником став Харків.
- Наступним суперником Шахтаря в УПЛ стане Полісся – ця гра запланована на 29 серпня.
- У сезоні-2026/2027 донецький Шахтар зіграє на загальному етапі Ліги чемпіонів УЄФА.