«Не знаю, де Петрович на початку 90-х діставав валюту»: легендарний воротар Дніпра розповів про премії у марках

Переглядів 4691
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Не знаю, де Петрович на початку 90-х діставав валюту»: легендарний воротар Дніпра розповів про премії у марках
Микола Павлов. Фото: Google
Знаменитий український голкіпер Микола Медін висловився про 90-ті, коли у Дніпрі платили премії валютою. Також воротар додав, на що саме витрачалися гроші.

Колишній воротар Дніпра Микола Медін розповів, чи справді за тренера Миколи Павлова у дніпровській команді вперше побачили валюту.

«Не знаю, де Петрович на початку 90-х діставав валюту, але вона була. Ми тоді у марках отримували премії. Пам'ятаю, по 200 марок нам платили за перемоги у єврокубках над Адмірою-Ваккер та Айнтрахтом. За деякі перемоги у матчах внутрішнього чемпіонату», – сказав Медін в інтерв'ю FanDay.

Також Медін розповів, на що витрачали футболісти Дніпра валюту.

«Ми виїжджали за кордон. У мене була маленька дитина, тому зазвичай купував дитячий одяг, щось дружині. А загалом, везли все, чого в нас не було. Хтось – відеомагнітофон, хтось – телевізор», – додав Медін.

Микола Медін грав за Дніпро у 1992-1996, а також у 1998-2005 роках. Медін є срібним призером чемпіонату України та п'ятиразовим володарем бронзових медалей української першості. Також відомий воротар є триразовим фіналістом Кубка України.