Неймовірний дебютний гол Лєднєва, травма і обірвана серія Металіста 1925: Дніпро-1 переміг Едмара і Ко

Переглядів 954
Дніпро-1 – Металіст 1925. Фото: СК Дніпро-1
У матчі дев'ятого туру УПЛ СК Дніпро-1 приймав харківський Металіст 1925. Підопічні Юрія Максимова святкували перемогу над командою Едмара (1:0).

У понеділок, 2 жовтня, Дніпро-1 мінімально переміг Металіст 1925 (1:0) в рамках дев'ятого туру чемпіонату України.

Команди не забивали голів у першій половині гри, хоча створювали моменти: перевага була на стороні господарів. На 24-й хвилині лідер Дніпра-1 Ігор Когут зазнав травми та не зміг самостійно покинути поле після того, як у підкаті зіграв проти капітана Металіста 1925 Артем Габелка.

У таймі другому вже на 56-й хвилині неймовірним голом відзначився вихованець київського Динамо Богдан Лєднєв. Отримавши передачу з правого флангу від Емільяно Пуріти, який замінив Когута, вінгер наважився на удар здалеку, чого точно не очікував голкіпер харків'ян Олег Мозіль.

Неймовірний гол Лєднєва у матчі Дніпро-1 – Металіст 1925

Фінальний свисток головного арбітра матчу Романа Блавацького зафіксував перемогу команди Юрія Максимова на стадіоні «Дніпро-Арена».

Чемпіонат України. Дев'ятий тур

Дніпро-1 – Металіст 1925 – 1:0 (0:0)

Голи: Лєднєв, 56.

• Цей гол став першим для Лєднєва у футболці Дніпра-1.
  • Металіст 1925 перервав свою безпрограшну серію в УПЛ, яка тривала п'ять матчів.
  • Після цієї перемоги команда Максимова займає сьоме місце, маючи 12 очок та дві гри у запасі.
  • Водночас підопічні Едмара розташувалися на дев'ятій сходинці, заробивши 11 очок після восьми зіграних турів.
  • У суботу, 7 жовтня, Дніпро-1 прийматиме рівненський Верес. Початок зустрічі – 13:00.
  • Металіст 1925 у неділю, 8 жовтня, на виїзді гратиме зі столичною Оболонню. Початок поєдинку – 13:00.