«Нехай побачить, як російські фашисти знищують мирну інфраструктуру»: Вернидуб запросив Чеферіна в Україну

Переглядів 296
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Нехай побачить, як російські фашисти знищують мирну інфраструктуру»: Вернидуб запросив Чеферіна в Україну
Юрій Вернидуб. Фото: Кривбас
Головний тренер криворізького Кривбасу Юрій Вернидуб незадоволений діями президента УЄФА Олександра Чеферіна, адже той всіляко натякає на повернення росіян до міжнародного футболу.

В ексклюзивному інтерв’ю для сайту «Український футбол» наставник Кривбасу Юрій Вернидуб запросив відвідати Україну Олександра Чеферіна, відзначимо, що президент УАФ Андрій Шевченко пропонував раніше теж саме.

«Я не можу зрозуміти цю людину. Нещодавно Чеферін заявив, що йому шкода російських футболістів, постійно натякає на повернення команд рф до європейських змагань. Нехай приїде в Україну і подивиться, що в нас коїться. Нехай побачить, як російські фашисти знищують мирну інфраструктуру та вбивають невинних людей». 

Однак тренер вважає, попри те, що світ не розуміє до кінця події в Україні, але ми переможемо у війні. 

«Мені здається, що в УЄФА сидять люди, які не розуміють очевидних речей. Але, незважаючи ні на що, ми все одно сильніші і, рано чи пізно, переможемо. Українці будуть вільним народом, а не в ярмі», — сказав Вернидуб.

  • Кривбас святкував Новий рік в ролі лідера української Прем'єр-ліги. Криворіжці мають 34 очки в доробку. У Дніпра-1 стільки ж пунктів, але гірша очна статистика – команда Юрія Вернидуба переграла хлопців Юрія Максимова в 12-му турі (3:0).
  • Першим матчем в 2024 році для Кривбаса стане гра проти ЛНЗ. 
  • Точні дати та час всіх поєдинків 18-го туру УПЛ буде визначено пізніше. Базова дата – 24 лютого.