«Нелегко грати такі матчі»: реакція Пушича на другу поспіль перемогу Шахтаря над Зорею

Переглядів 171
Маріно Пушич. Фото: ФК Шахтар
Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич підбив підсумки матчу 25 туру української Прем'єр-ліги проти Зорі (2:1), який сьогодні проходив у Львові.

Наставник Шахтаря Маріно Пушич після матчу із Зорею відзначив, з яким бажанням його підопічні хотіли сьогодні досягти позитивного результату.

«Це був дуже важкий матч. Суперник грав багато в обороні. Ми не реалізували свої шанси в першому таймі. Ми почали більше відкриватися. У другому таймі ми грали повільно. Ми почали ту ж саму гру, хотіли щось створювати, але пропустили з нічого.

Але це була команда, яка хотіла грати, хотіла забивати. Ми повернулися, зробили свою роботу дуже добре. Ми заслужили цю перемогу. Це була команда, яка хотіла грати в футбол. Нелегко грати такі ігри, але я дуже задоволений тим, як ми повернулися, задоволений цією перемогою», – сказав Пушич в ефірі UPL.TV.

• Шахтар посідає першу сходинку турнірної таблиці УПЛ, маючи 58 очок після 25 турів плюс матч в запасі.
  • 27 квітня Шахтар зіграє наступний матч в УПЛ проти ЛНЗ (15:30).