«Ні на секунду б не замислювався»: Вернидуб сказав, щоб з зробив при зустрічі з Путіним

Переглядів 3713
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
«Ні на секунду б не замислювався»: Вернидуб сказав, щоб з зробив при зустрічі з Путіним
Юрій Вернидуб. Фото: Google
Головний тренер Кривбаса Юрій Вернидуб запевнив, що він всадив би кулю в лоба президенту-диктатору росії Володимиру Путіну за першої ліпшої нагоди.

На початку повномасштабного вторгнення росії на територію України Юрій Вернидуб добровільно пішов служити до ЗСУ, проте потім командування дозволило йому повернутися до тренерської роботи.

Між тим головний тренер Кривбаса запевнив, що готовий знову взяти зброю до рук і скористатися нею за призначенням, особливо, якби йому зустрівся президент РФ володимир путін. 

«Я б ні на секунду не задумався. Я застрелив би цю гниду з легкістю і великим задоволенням, але, думаю, це не допоможе. На Росії таких відморозків, як Путін, вистачає, там вся нація відморожена. Ці люди живуть у своєму вакуумі і їм все по барабану. 

Але українці сильніші і в будь-якому випадку перемога буде за нами. Я вірю в наших хлопців і хочу ще раз їм подякувати. Слава ЗСУ, слава Україні!», –  розповів Юрій Вернидуб в інтерв'ю «Українському футболу».

  • Кривбас святкував Новий рік в ролі лідера української Прем'єр-ліги. Криворіжці мають 34 очки в доробку. У Дніпра-1 стільки ж пунктів, але гірша очна статистика – команда Юрія Вернидуба переграла хлопців Юрія Максимова в 12-му турі (3:0).
  • Першим матчем в 2024 році для Кривбаса стане гра проти ЛНЗ. 
  • Точні дати та час всіх поєдинків 18-го туру УПЛ буде визначено пізніше. Базова дата – 24 лютого.
  • Юрій Вернидуб очолив Кривбас у червні 2021 року, повернувшись на батьківщину з молдавського Шерифа.
  • Окрім Кривбаса та Шерифа фахівець також тренував білоруський Шахтар із Солігорська та луганську Зорю.