«Ніхто не притягуватиме їх до кримінальної відповідальності»: спортивний юрист дав оцінку бійці гравців Шахтаря та Дніпра-1

Переглядів 517
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Ніхто не притягуватиме їх до кримінальної відповідальності»: спортивний юрист дав оцінку бійці гравців Шахтаря та Дніпра-1
Бійка між гравцями Шахтаря та Дніпра-1. Фото: Google
Ілля Скоропашкін дав свою оцінку бійці між футболістами донецького Шахтаря та Дніпра-1 в матчі 29 туру Української Прем'єр-ліги, в якому здобули перемогу гірники та гарантували собі золоті медалі.

Спортивний юрист Ілля Скоропашкін розібрав епізод із бійкою між футболістами донецького Шахтаря та Дніпра-1 у матчі 29 туру УПЛ, який виграли «гірники» з рахунком 3:0.

«Загалом, поведінка багатьох учасників таких бійок цілком підпадає за кваліфікуючими ознаками під хуліганство (тобто грубе порушення громадського порядку за мотивами явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю або винятковим цинізмом), вчинене групою осіб (ч. 2 ст. 296 кримінального кодексу)», – сказав Скоропашкін в інтерв'ю FanDay.net.

Та Скоропашкін вважає, що до кримінальної відповідальності нікого не притягуватимуть:

«Зрозуміло, що тут будуть лише футбольні санкції. Ніхто не притягуватиме їх до кримінальної відповідальності, тому що ніхто не порушуватиме кримінальну справу», – зазначив спортивний юрист.

Шахтар після цієї перемоги набрав 72 очки і став недосяжним для Дніпра-1, у якого 64 бали. Донецький клуб виграв 14-й раз чемпіонат України. До слова, Ігор Йовічевіч вперше здобув золоті медалі УПЛ. Також додамо, що Шахтар зіграє в груповому раунді Ліги чемпіонів наступного сезону.