Оболонь перемогла ЛНЗ, перервавши безвиграшну серію з шести матчів: черкащани зазнали другої поразки поспіль

Переглядів 94
Матч Оболонь - ЛНЗ. Фото: УПЛ
Київська Оболонь переграла черкаський ЛНЗ із рахунком 1:0, завдяки точному удару у виконанні Ігоря Краснопіра в першій половині зустрічі.

Четвертого травня в рамках 27 туру Прем’єр-ліги України Оболонь у Києві приймала черкаський ЛНЗ.

«Пивовари» виграли перший тайм, завдяки голу Ігоря Краснопіра на 22 хвилині. Футболіст київської команди скористався навісом з корнера та головою відправив м’яч у ворота гостей.

Відео забитого м'яча дивіться в телеграм-каналі Український футбол Онлайн

УПЛ. 27 тур

Оболонь (Київ) – ЛНЗ (Черкаси) - 1:0 (1:0)

Гол: Краснопір, 22.

• Для ЛНЗ це друга поразка поспіль. Перед цим вони програли Шахтарю (0:3).
  • «Пивовари» перед цим не знали смаку перемог протягом шести дуелей.
  • Після цього поєдинку Оболонь з 25 очками в активі посідає 13 місце в УПЛ. ЛНЗ із 32 балами розташовується на сьомій позиції.
  • Наступний матч «пивовари» зіграють з Рухом (11.05), а на черкаський колектив чекає протистояння з Колосом (13.05).