«Однак тренер завжди трохи егоїст»: Йовічевіч поділився своїми думками стосовно можливого трансферу Мудрика

Переглядів 5030
Мудрик та Йовічевіч. Фото: ФК Шахтар
Головний тренер донецького Шахтаря Ігор Йовічевич прокоментував можливий трансфер талановитого вінгера «гірників» Михайла Мудрика до одного з європейських клубів.

Поєдинок 15-го туру чемпіонату України між Шахтарем та Ворсклою відбувся сьогодні на «Арені Львів» та завершився перемогою донецької команди (3:2).

На 86-й хвилині при рахунку 2:2 арбітр матчу Микола Балакін після перегляду відеоповтору призначив пенальті у ворота полтавців. Хавбек Шахтаря Мудрик реалізував 11-метровий удар та приніс своїй команді перемогу.

Головний тренер донеччан Ігор Йовічевіч на післяматчевій прес-конференції прокоментував потенційний трансфер молодого таланту.

«Це керівництво вирішуватиме, що робити, коли є варіант продажу футболіста, зірки команди. Мені як тренеру, звичайно, хочеться, щоб такий футболіст грав якнайдовше в команді, щоб навколо нього будувався якісний Шахтар.

Однак тренер завжди трохи егоїст і хоче мати якісних гравців якнайдовше у своїй команді, щоб дати результат і кайф уболівальникам», – сказав Йовічевіч.

Мудрик провів цього сезону 18 матчів, у яких забив десять голів і зробив вісім результативних передач. Контракт Михайла з донецьким клубом чинний до кінця 2026 року.

Шахтар провів 13 поєдинків, набрав 30 очок та пішов на зимову перерву на другому місці у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.