«Одних на поліграф, а іншим – шашлики і корпоративи»: джерело повідомило про кричущу несправедливість в УАФ

Переглядів 197
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
1 голос
«Одних на поліграф, а іншим – шашлики і корпоративи»: джерело повідомило про кричущу несправедливість в УАФ
Будинок футболу. Фото: УАФ
Інсайдер Ігор Бурбас поділився подробицями ситуації, що склалася в Українській асоціації футболу навколо проходження працівниками детектора брехні.

Наприкінці січня 2024 року новим президентом УАФ було обрано Андрія Шевченка. Одним з нововведень команди екснаставника збірної України стало запровадження поліграфа для працівників структури та арбітрів.

Інсайдер Ігор Бурбас розповів, що ситуація з детектором брехні далека від того, аби називатися справедливою.

«Мені кілька тижнів тому говорили, що практика поліграфа запроваджена лише для працівників зі старої команди. З нового складу нікого не проганяли. З того, що я розумію: одних на поліграф, а іншим – шашлики, корпоративи».

Журналіст додав, що на днях УАФ влаштувала корпоратив на природі.

На поліграфі, за словами Бурбаса, одним з питань намагаються з'ясувати чи має працівник зв'язки з колишньою командою УАФ, яку очолював Андрій Павелко.

«Обов'язку йти на поліграф, як такого немає. Але коли ти відмовляєшся йти на поліграф ти ніби сам приймаєш цю провину. І запитання, про які я чув, там типу: «А чи спілкуєтеся ви з колишнім керівництвом?».

Також Бурбас повідомив вартість проходження одно поліграфу та компанію, що займається цим. 

«Я дізнався, що за кожен поліграф УАФ платить 70 тисяч гривень. Це дуже дорого. Я просто зайшов у Google, набрав «пройти детектор брехні» – 2 тисячі гривень.

Компанія, що проводить поліграф в УАФ та ж сама, що робила шоу на каналі СТБ «Детектор брехні», – розповів Бурбас в етері ютуб-каналу «BurBuzz».

  • Першим віцепрезидентом УАФ є Павло Бойчук, серед інших віцепрезидентів у команді Андрія Миколайовича є Олександр Шевченко та Сергій Ребров, який очолює національну збірну.
  • Нагадаємо, що колишній очільник УАФ Павелко перебував під слідством з листопада 2022 року по справі про розкрадання коштів на побудові заводу з виготовлення штучних полів.
  • З середини червня 2023 до кінця лютого 2024 року функціонер знаходився під вартою. Наприкінці зими 2023-го він був відсторонений від своєї посади, а у лютому 2024 року Павелко вийшов із СІЗО.