Олександрія обіграла Полісся та здобула першу перемогу у 2024 році: команда Калитвинцева догравала в меншості

Переглядів 459
Боротьба Пилипа Будківського та Сергія Логінова. Фото: УПЛ
У другому суботньому поєдинку 21-го туру української Прем’єр-ліги житомирське Полісся вдома програло Олександрії (1:2). Команда Юрія Калитвинцева не знає смаку перемог після зимової перерви.
  • Очний поєдинок між Полісся та Олександрією став вже третім побаченням між хлопцями Юрія Калитвинцева та Руслана Ротаня у поточному сезоні.
  • Житомиряни впевнено переграли олександрійців у матчі 3-го туру УПЛ (3:0) та здолали у поєдинку 1/4 фіналу Кубка України у серії пенальті.

Фаворитами «вовки» були і сьогодні, але у першому таймі куди краще виглядали гості, яких вивів вперед у рахунку своїм голом Микола Михайленко: він замкнув головою фланговий навіс Владислава Калитвинцева.

Перед самою перервою мав подвоювати перевагу Олександрії Артем Шулянський, але виручив антигерой минулого матчу Полісся Денис Бойко, який продемонстрував дива реакції, ногою відбивши здавалося б вже «мертвий» удар.

За нереалізацію моментів вже по переві Олександрію покарав Артем Козак, який чітко пробив з одинадцятиметрової позначки. Пенальті фолом на собі заробив Лукас Тейлор.

Здавалося б зараз «вовки», які відчули смак крові, тобто голу, почнуть шматувати свою здобич, але – ні.

Саме Олександрія вирвала перемогу. Олександр Бєляєв пошив у дурні половину захисників господарів та викотив на порожні ворота Шулянському, який забив другий гол своєї команди.

▶️  Відео всіх голів у матчі Полісся – Олександрія дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем’єр-ліга, 20-й тур

Полісся – Олександрія 1:2 (0:1)

Гол: Козак, 62, пен. – Михайленко, 10, Шулянський, 78.

Вилучення: Тейлор, 83 (друга жовта).

• Після 20-ти турів Полісся маючи в доробку 33 очки займає шосту позицію в турнірній таблиці УПЛ, а Олександрія з 20-ма пунктами, тримається на 11-му щаблі.
  • У наступному турі команда Юрія Калитвинцева на виїзді зіграє проти Оболоні. Поєдинок у Києві заплановано на 16 березня. Початок гри о 15:30.
  • Підопічні Руслана Ротаня у турі номер 21 вдома прийматимуть полтавську Ворсклу. Гру заплановано на 15 березня. Матч розпочнеться о 18:00.