Олександрія програла чемпіону Вірменії: команда Ротаня готується до другої частини сезону

Переглядів 513
т
Команда Руслана Ротаня продовжує підготовку до другої частини сезону. Сьогодні олександрійці зустрілися з вірменським Пюніком і програли з рахунком 0:1.

13 лютого Олександрія в матчі з діючим чемпіоном Вірменії Пюніком мінімально поступилася, пропустивши зі стандарту на 12 хвилині поєдинку. Про це повідомляє офіційний сайт олександрійців.

Початок зустрічі був за гравцями Олександрії, яка мала шанс забити вже на четвертій хвилині. Але з вигідної позиції Артур Авагімян пробив вище воріт. Потім ініціативу перехопили футболісти Пюніка, і до завершення першого тайму майже весь час домінували на полі, правда, без моментів.

У другому таймі ситуація змінилась, коли олександрійці почали грати першим номером. При цьому основна боротьба була зосереджена в центрі поля, а надійний захист обох суперників практично залишив голкіперів без роботи. Остаточний рахунок гри – 0:1.

Товариський матч

Олександрія – Пюнік – 0:1 (0:1)

Склад Олександрії: 77 Микита Шевченко, 53 Сергій Логінов, 66 Валерій Бондаренко, 29 Андрій Цуріков, 11 Денис Мірошніченко, 37 Сергій Рибалка, 91 Микола Михайленко, 21 Богдан Білошевський, 8 Артур Авагімян, 17 Олег Кожушко, 10 Максим Третьяков.

Головний тренер: Руслан Ротань

На понеділок в Олександрії запланований ще один спаринг. О 16:00 команда Руслана Ротаня розпочне матч з бронзовим призером Грузії – ФК Діла (Горі).