«Поступово буде зʼявлятися і наш малюнок гри»: гравець Кривбасу прокоментував турецькі збори

Переглядів 635
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Поступово буде зʼявлятися і наш малюнок гри»: гравець Кривбасу прокоментував турецькі збори
Вʼячеслав Рябов. Фото: Кривбас
Досвідчений півзахисник Вʼячеслав Рябов, який захищає кольори Кривбасу, висловився стосовно того, в якій формі знаходиться зараз криворізька команда.

33-річний півзахисник криворізького Кривбасу Вʼячеслав Рябов підбив підсумки контрольного матчу проти віце-чемпіона Молдови Петрокубу на третьому зимовому зборі у Туреччині. У цьому поєдинку українська команда програла з рахунком 1:2.

«Гра вийшла цікавою. На жаль, програли, але це збори. Кожна команда готується до сезону, у кожної свої цілі на зборах. Можливо, ми десь не налаштувались так як треба. Бойовий спаринг з хорошим суперником. Забили нам два голи, а ми своє не реалізували», – сказав Рябов в інтерв’ю прес-службі Кривбасу.

Також Рябов висловився стосовно подальших планів на третьому зборі. 

«Будемо рухатись далі. Щодо команди, то, звісно, ігрові звʼязки налагоджуються. Поступово буде зʼявлятися і наш малюнок гри. Вважаю, до оптимальних кондицій нам ще треба попрацювати. Час ще є, будемо працювати, й все буде добре», – додав Рябов.

Зазначимо, що в діючого чемпіона Молдови Шерифа Кривбас в рамках турецького збора виграв товариський матч з рахунком 2:1.