Олександрія розписала мирову з чемпіоном Литви: команда Ротаня готується до другої частини УПЛ

Переглядів 192
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
Олександрія розписала мирову з чемпіоном Литви: команда Ротаня готується до другої частини УПЛ
Олександрія - Жальгіріс. Фото: Олександрія
Олександрія Руслана Ротаня в рамках спарингу зустрілася з вільнюським Жальгірісом, який представляє Литву. Команди не забивали м’ячів під час матчу.

У середу, восьмого лютого, в рамках контрольного поєдинку на зборах у Туреччині представник УПЛ Олександрія зустрічалася з литовським Жальгірісом з Вільнюса, який є діючим чемпіоном своєї країни.

У першому таймі цього поєдинку голів не було, також взяття воріт не зафіксували і у другій половині зустрічі. Тому контрольний матч завершився внічию 0:0.

Товариський матч

Олександрія (Україна) – Жальгіріс (Вільнюс, Литва) – 0:0

Склад Олександрії: 77 Микита Шевченко, 8 Артур Авагімян, 11 Денис Мірошніченко, 15 Вікентій Волошин, 17 Олег Кожушко, 21 Богдан Білошевський, 30 Юрій Копина, 53 Сергій Логінов, 66 Валерій Бондаренко, 91 Микола Михайленко, 95 Еміль Мустафаєв

Запасні: 79 Георгій Єрмаков, 2 Олександр Мельник, 4 Владислав Бабогло, 6 Кирило Дришлюк, 10 Максим Третьяков, 20 Артем Шулянський, 22 Данііл Скорко, 27 Олександр Демченко, 29 Андрій Цуріков, 37 Сергій Рибалка, 52 Гравець на перегляді

Головний тренер: Руслан Ротань

Після першої частини сезону Олександрія з 24 очками в активі іде на п'ятому місці в турнірній таблиці Прем'єр-ліги України.