Останній місяць в клубі? Джерело повідомило, що Циганков залишить Динамо вже до кінця січня

Переглядів 3191
Артем Жилінський
Артем Жилінський
3 голоси
Останній місяць в клубі? Джерело повідомило, що Циганков залишить Динамо вже до кінця січня
Віктор Циганков. Фото: ФК Динамо Київ
Відомий журналіст Ігор Бурбас наголошує на тому, що лідер атакувальної ланки Динамо Віктор Циганков залишить київський клуб цього трансферного вікна.

Журналіст Бурбас вважає, що Циганков точно покине Динамо вже в найближчий місяць. На думку інсайдера, це оптимальний варіант для обох сторін.

«Віктор Циганков залишить Динамо вже до кінця цього місяця. Це оптимальний варіант для обох сторін, які не дійшли згоди у питанні продовження співпраці. Нинішній контракт гравець підписував з умовою, що це його останні п’ять років у Києві, даючи клубу час на трансфер. Непохитний у своїй позиції він і зараз.

Також Бурбас відзначив, що всі елементи тиску Динамо на Циганкова виявилися недієвими. Він зауважив, що київський клуб, хоче виручити хоч якісь гроші за свого лідера.

«Усі методи тиску з боку Динамо виявилися недієвими. Тож, аби не втрачати Циганкова безкоштовно влітку, його готові відпустити зараз. За певну компенсацію та обов’язковий відсоток з наступного продажу. Я чув про цифри 10 млн євро + 30% next sale. При цьому торги допускаються. Бажання футболіста – піти зараз. За гроші. Так совість буде чистою. Що дав на собі заробити. Бодай щось», — написав Бурбас у своєму телеграм каналі.

Контракт гравця з Динамо діє до 30 червня 2023 року. Авторитетний портал Transfrmarkt оцінює 25-річного Циганкова у 22 мільйони євро.