Пенальті, дубль, п’ять м’ячів, розгром і божевільний гол: Шахтар знищив Ворсклу у дебютному матчі сезону УПЛ

Переглядів 1093
Футболісти Шахтаря. Фото: ФК Шахтар
Ворскла і Шахтар зіграли свій матч першого туру чемпіонату України. Донеччани забили в кожному з таймів і впевнено набрали свої дебютні три бали.

У неділю четвертого серпня Ворскла на своєму полі зіграла матч першого туру УПЛ проти Шахтаря. Зустріч закінчилася перемогою донеччан із рахунком 5:0.

Діючі чемпіони України із самого початку сезону почали підтверджувати свій статус.

Ще на восьмій хвилині Микола Матвієнко шаленим ударом з великої відстані відкрив рахунок після асисту від Марлона Гомеса.

Відео божевільного голу Матвієнка

А ближче до завершення першого тайму голом відзначився і Олександр Зубков, якому в цьому допоміг Кевін.

Відео голу Зубкова

У другому таймі феєрія команди Маріно Пушича продовжилася з голу Георгія Судакова, який реалізував пенальті. А одразу після цього дубль оформив Матвієнко.

Відео голів Судакова і Матвієнка

Після цього Шахтар не зупинився і знову збільшив свою перевагу, на цей раз зусиллями Данила Сікана.

УПЛ. Перший тур.

Ворскла – Шахтар – 0:5

Голи: Матвієнко (8', 68'), Зубков (31'), Судаков (пенальті – 67), Сікан (88')

• В наступному турі 11 серпня донеччани зустрінуться із житомирським Поліссям, а полтавська команда дев'ятого числа зіграє з Лівим Берегом.
  • Нагадаємо, що Шахтар і Ворскла в минулому сезоні розігрували Кубок України, де у фіналі підопічні Пушича здобули перемогу з рахунком 2:1.