Перервана програшна серія Миная і турнірний стрибок Руху: в УПЛ відбулося західне дербі

Переглядів 1998
Рух – Минай. Фото: Рух
Львівський Рух зіграв матч 10-го туру української Прем'єр-ліги проти Минаю. Зустріч закінчилася внічию із рахунком 0:0. Команда Володимира Шарана продовжує йти останньою.

У неділю, восьмого жовтня, в рамках 10-го туру УПЛ Рух на своєму полі зіграв проти Минаю.

Поєдинок між командами Віталія Пономарьова та Володимира Шарана закінчився внічию із рахунком 0:0.

Не дивлячись на те, що львів'яни нанесли на сім більше ударів ніж суперник (15:8), по ударам в площину статистика більш рівна – 3:2. Окрім цього, Рух виконав сім кутових проти жодного у Миная.

Зазначимо, що до цієї гри команда Шарана програвала протягом трьох матчів поспіль, включачи поєдинок Кубку України проти Вікторії (0:1).

УПЛ. 10-й тур.

Рух – Минай – 0:0

• Після цього матчу Рух посідає четверту сходинку в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги, маючи в своєму активі 16 очок за дев'ять ігор.
  • Зазначимо, що львів'яни піднялися на два місця, обійшовши Динамо та Чорноморець, проте кияни мають два поєдинки у запасі, а одесити в цьому турі зіграють з Кривбасом.
  • Минай, в свою чергу, продовжує йти останнім, набравши всього чотири залікові бали за 10 зустрічей.
  • В наступному турі команда Пономарьова зіграє на виїзді проти Вереса. Матч запланований на 22 жовтня та розпочнеться о 13:00.
  • Минай має зустрітися з Чорноморцем 21 числа о 15:00.