Перестрілка з п’ятьма голами: Колос провів дебютний матч на літньому зборі проти «чесного» клубу Першої ліги

Переглядів 898
Футболісти Колоса та Лівого Берега. Фото: ФК Колос
Колос зіграв проти першолігового Лівого Берега у першому поєдинку передсезонки. Команда з Прем'єр-ліги здобула результативну перемогу з рахунком 3:2.

У неділю, 23 червня, Колос провів перший товариський матч проти Лівого Берега в рамках передсезонного збору. Зустріч закінчилася перемогою команди Олександра Поздєєва з рахунком 3:2.

Рахунок на 35-й хвилині відкрили представники Першої ліги, коли Кулиш пройшов по лівому флангу і після зміщення в центр точно пробив у нижній кут.

Доволі швидко після цього Денис Безбородько зробив простріл з правого флангу і мʼяч у ворота переправив Даниїл Алефіренко.

В другому таймі Микола Когут знову вивів Лівий Берег вперед, але ковалівці зусиллями Олега Криворучка зрівняли рахунок, після чого Артем Гусол приніс Колосу перемогу.

Товариський матч.

Колос – Лівий Берег – 3:2

Голи: Алефіренко (42'), Криворучко (52'), Гусол (80') – Кулиш (35'), Когут (50')