«Перша перемога у поточному році, дуже приємно»: Шаран прокоментував матч з Колосом

Переглядів 1250
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Перша перемога у поточному році, дуже приємно»: Шаран прокоментував матч з Колосом
Володимир Шаран. Фото: Минай
Наставник Миная Володимир Шаран залишився задоволеним перемогою своїх підопічних у поєдинку УПЛ з Колосом. Закарпатська команда перемогла, завдяки голу Юрія Кравчука на початку зустрічі.

Головний тренер Миная Володимир Шаран прокоментував перемогу своєї команди у виїзному матчі 18 туру УПЛ з Колосом (1:0).

«Це перша перемога у поточному році. Дуже приємно. Хоча могли й виграти трішки раніше – у матчах проти інших команд. Окрім Шахтаря. Ретельно готувались до цього поєдинку, знаючи, що суперник змінив тактичну схему. Знаємо, що бійцівські якості у Колоса на високому рівні», – цитує Шарана офіційний сайт Миная.

Також наставник закарпатців додав наступне про поєдинок з ковалівцями.

«Гра вийшла дійсно бойова як ми очікували. По гольовим моментам, думаю, рівновага. У нас були можливості, у Колоса дві стійки. Олександр Бандура виручав нас в одному епізоді. Могли забивати і наші суперники, й ми більше ніж один м’яч», – додав Шаран. 

Після цього поєдинку Минай з 18 очками в активі посідає 13 місце в турнірній таблиці УПЛ. Колос з 23 балами розташувався на шостій позиції.