«Перший сезон серіалу «Мудрик хоче в Арсенал» стартував»: журналіст пояснив, чому трансферна сага буде довгою

Переглядів 154
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
1 голос
«Перший сезон серіалу «Мудрик хоче в Арсенал» стартував»: журналіст пояснив, чому трансферна сага буде довгою
Михайло Мудрик. Фото: Google
Коментатор телеканалів Setanta Sports Ігор Бойко висловився стосовно можливого трансферу вінгера Шахтаря Михайла Мудрика до лондонського Арсенала.

Бойко нагадав, що з початком зимового трансферного вікна чутки про трансфер Мудрика збільшуватимуться протягом місяця.

«Найперша та найважливіша річ, від якої потрібно відштовхуватися в розумінні ситуації: сам Мудрик дуже хоче в Арсенал. Він сказав про це в інтерв'ю дружині гравця «канонірів» та доводить найкращим з вигаданих новим поколінням способом: лайкає в інстаграмі та надсилає вогники. Очевидно, що за нього поручився Зінченко, до чиєї думки Артета дослухається».

Бойко переконаний, що Шахтар не буде йти на поступки Арсеналу, попри бажання футболіста приєднатися до команди з Північного Лондона.

«Перший сезон серіалу «Мудрик хоче в Арсенал» стартував. Чому серіалу та чому перший сезон? Усі відповіді у фразі Палкіна: «Ми відкриті до переговорів, готові обмінятися думками, цифрами. Домовимось – отже, домовимось. Ні – отже, наступного разу». Все просто: або 100 мільйонів зараз, або 100 мільйонів наступного разу. Бажання Мудрика не мають жодного значення. Тут серйозні розмови, а не відповіді на сторіз», – написав Бойко в Telegram-каналі «Противний голос»

В поточному сезоні Мудрик провів за Шахтар 18 матчів, забив десять голів і віддав вісім результативних передач.

Контракт Мудрика з Шахтарем розрахований до 31 грудня 2026 року. Transfermarkt оцінює Михайла у 40 мільйонів євро.