Референдум, щирі інтерв’ю та весь обшир українського футболу – нове життя «УФ» і топ-10 публікацій за 2022 рік

Переглядів 34176
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
6 голосів
Референдум, щирі інтерв’ю та весь обшир українського футболу – нове життя «УФ» і топ-10 публікацій за 2022 рік
Колаж: УФ
2022 рік – це новий відлік в історії видання «Український футбол». Традиції газети «УФ» відроджені сайтом ukrfootball.ua, і ми продовжуємо місію, розпочату в 1991 році ровесниками нашої Незалежності.

У серпні цього року «Український футбол» пережив нове відродження – сайт і архів славетної газети придбаний і відроджений групою меценатів, і тепер «УФ» продовжує ті справи та традиції, які започаткував ще в далекому та вікопомному 1991-му. Ровесник нашої Незалежності. Свідок і літописець наших спортивних тріумфів. «УФ» завжди стояв на сторожі інтересів українського футболу та висвітлював його в усій глибині та різноманітності. 

Це саме ми маємо намір робити й зараз. 

До вашої уваги – десятка найкращих публікацій сайту «Український футбол» за 2022 рік, рік перезапуску одного з найбільш культових спортивних ЗМІ батьківщини в оновленому виконанні. 

«Зараз найкраща форма українця – камуфляж»: шанований тренер Олександр Рябоконь відверто розповів про службу в ЗСУ та свій статус у Десні

У перший же день роботи оновленого сайту – сильний ексклюзив від «УФ», перше за тривалий час інтерв’ю з Рябоконем. Олександр Дмитрович розповів, де служить, що робить в ланці оборони країни та як ставиться до ідеї та перспектив відродження чернігівської Десни. 

«Футболісти повинні мати при собі зброю»: Ігор Кондратюк — про футбол під час війни та зрадників України

Ще одна щира бесіда, від якої крається серце. Уродженець Херсонщини Ігор Кондратюк розповів, як його близькі люди рятувалися від бойових дій, що думає про футболістів-патріотів і футболістів-зрадників, а також як ставиться до таких одіозних постатей, як, наприклад, Оксана Марченко. Трішки спорту на нашому політичному сайті.

«Масштаб руйнувань катастрофічний»: Санін розповів про бомбардування та знищення спорткомплексу ФК Маріуполь

«Втікали під бомбардуваннями повз трупи на вулицях»: Краснопьоров ‒ про евакуацію футболістів ФСК Маріуполь

«Вийшов з квартири ‒ отримав шість куль»: Чирухін про пекло в Маріуполі та роботу з Маркевичем і Суркісами 

Спільна тема – одне місто. Три різних історії, та одна причина. Біль, який не можна втамувати – Маріуполь. Розтерзане місто, ще недавно жило мирним життям. Тепер там руїни та німі свідчення страждань людей, долю яких зруйнувала війна. Віце-президент ФК Маріуполь Андрій Санін, головний тренер ФСК Маріуполь Олег Краснопьоров і спортивний психолог Петро Чирухін дали пронизливі інтерв’ю «УФ», які неможливо читати без сліз.

«Хлопці розвозили гуманітарку, розбирали завали у Бучанському районі»: як живе клуб Другої ліги Нива (Бузова)

Несолодко було й на Київщині. Щире інтерв’ю з одним із керівників успішного клубу-дебютанта ПФЛ – про те, як багата та благополучна столична область зіткнулася з війною та як вижила завдяки єдності й ентузіазму жителів і сміливості наших оборонців.

«Ще у 2016 році «1+1» підтримував розкол єдиного телепулу»: Андріюк – про «ЗупиниЛося», Шевченка та Павелка

Телеведучий і шоумен Костя Андріюк не підбирав слів, розібравши на запчастини вітчизняний футбол і телетусовку. Ну, безперечно, рекомендовано для прочитання!

Олександра Лобода: «Керівництво 2+2 не хотіло мене брати у «Профутбол»

Чарівна Саша Лобода – ще один хіт 2022 року на електронних шпальтах «УФ». І знову визнаємо, що іменита телевізійниця була щирою в бесіді з «Українським футболом». Дякуємо, Олександро! Тепер у 1.ФК Нюрнберг з’явилися симпатики і в нашій редакції!

«Приймайте вже якесь рішення: випускайте нас, чи везіть «на підвал»: неймовірна історія прес-аташе Таврії

А ось Олександра Сєрова готувалась до боротьби за підвищення в класі з друголіговою Таврією, натомість після зборів змушена була об’їхати пів світу, щоб возз’єднатися з родиною. Болісне інтерв’ю з уродженкою степового краю, яка на собі відчула жахи окупації Херсонщини.

«Мій дебют на стадіоні відбувся в хуртовину»: ведуча Олександра Кучеренко ‒ про MEGOGO, коханого та жінок у футболі

І ще одна чарівна жінка гостювала у 2022 році на «УФ» ‒ Олександра Кучеренко розповіла про роботу на матчевих студіях, свої преференції в футболі та чоловіка – телемандрівника Діму Комарова, який нині працює журналістом у найнебезпечніших точках України, розповідаючи, як героїчно борониться від неспровокованої агресії наша батьківщина.

«Мудрика, Трубіна та Забарного хочемо задіяти на Євро-23»: Ротань – про Олександрію та олімпійські перспективи

Руслан Петрович, якого ви, можливо, ще не читали. У величезному інтерв’ю «УФ» Ротань розповів про свої тренерські принципи, роботу в молодіжній збірній і новий виклик в Олександрії. Розумна бесіда з одним із найперспективніших тренерів України. 

Перше інтерв'ю Шевченка в кар'єрі: «Подивіться, скільки мені років, а скільки Леоненку... В мене все ще попереду»

А ось і ретроспектива того, що робив «УФ» багато років: перше інтерв’ю майбутнього володаря «Золотого м’яча» повертається до читачів через 28 років…

* * *

«Український футбол» відродився, щоб працювати для вас, шановні читачі. 

Ми провели масштабний референдум, визначивши найкращих гравця, тренера, легіонера, іноземця, воротаря та журналіста вітчизняного футболу. Дехто з лауреатів уже встиг дати інтерв’ю «УФ», і ми гаряче рекомендуємо почитати вам бесіди з Олександром Кучером, Анатолієм Трубіним, Таллесом Бренером, Віктором Вацком

Ми запрошуємо вас і надалі бути з українським футболом і «Українським футболом». Згуртуймося, об’єднаймося – й переможемо разом! Такий наш прогноз-побажання на 2023 рік!