«Персонал дніпрян загрожував фізичною розправою»: болбой Кривбасу розповів про скандальні інциденти

Переглядів 1972
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Персонал дніпрян загрожував фізичною розправою»: болбой Кривбасу розповів про скандальні інциденти
Сергій Мілобог. Фото: ФК Кривбас
Один із болбоїв криворізького Кривбасу Сергій Мілобог відреагував на недавні слова головного тренера Дніпра-1 Олександра Кучера, який після поразки своєї команди у Кривому Розі (1:2) звинуватив у такому результаті болбоїв.

У матчі 15-го туру УПЛ Кривбас неочікувано завдав першої поразки лідеру чемпіонату Дніпру-1. Після матчу головний тренер дніпрян Кучер звернув увагу на діяльність болбоєм, він був не задоволений їхніми діями.

Один із болбоїв криворізького Кривбасу Мілобог розповів про скандальні епізоди в матчі та зазначив, що болбоям погрожували.

«Майже весь матч вони ображали нас та вигукували нецензурні висловлювання. А в одному з моментів гравець Дніпра-1 Гуцуляк узагалі вирвав м'яч із моїх рук. При цьому головний тренер дніпрян Олександр Кучер просто нецензурно вилаяв мене. А деякі з персоналу дніпрян із лави запасних взагалі загрожували нам фізичною розправою».

Також він звернув увагу на поведінку легіонера Дніпра-1 Гомеса, який також не цензурно висловлювався щодо роботи болбоїв.

«Щодо моменту у другому таймі із захисником Дніпра-1 Габріелем Гомесом, то, чесно кажучи, не хочеться згадувати про те, що він мені сказав і куди «послав». Але така поведінка легіонера команди УПЛ просто неприпустима. Я так розумію, що легіонер Дніпра-1 приїхав до України грати у футбол, заробляти собі на життя, але чому він дозволяє собі таку поведінку щодо нас?», — заявив болбой Кривбасу Мілобог.

Нагадаємо, що після 15 зіграних матчів Кривбас посідає восьму сходинку в турнірній таблиці УПЛ.