«Підсилення ніколи не буде зайвим»: Едмар – про зимові трансфери Металіста 1925

Переглядів 516
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
1 голос
«Підсилення ніколи не буде зайвим»: Едмар – про зимові трансфери Металіста 1925
Едмар. Фото: Металіст 1925
Виконувач обов'язків головного тренера Металіста 1925 Едмар поділився трансферними планами «цифрових» під час міжсезоння.

Наставник ще не визначився, які позиції команда хоче підсилити. Едмар усвідомлює, що в сьогоднішніх реаліях важко буде запросити в команду легіонерів.

«Про це ми також розмовляємо з керівниками команди, розглядаємо, які у нас можуть бути варіанти, можливості підсилити команду. Зараз якраз час для цього, хоча і його трошки малувато. Підсилення точно ніколи не буде зайвим. Конкретні позиції, поки що, назвати не можу.

Багато гравців бояться. Але я можу це зрозуміти. З іншого боку ми сподіваємося, що скоро настане наша перемога і все буде добре. Це залежить від особистого рішення кожного. Пропозицію зробити можна, але розуміємо, що гравець може не захотіти зараз їхати сюди», – сказав Едмар в інтерв’ю клубній прес-службі Металіста 1925. 

Після першої частини сезону харківський Металіст 1925 з 18 очками в активі знаходиться на сьомому місці в турнірній таблиці чемпіонату України.