Почесний президент Дніпра-1 назвав Кучера і Краснікова «харківськими аферистами»: пояснюємо, що сталося

Переглядів 17688
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
7 голосів
Почесний президент Дніпра-1 назвав Кучера і Краснікова «харківськими аферистами»: пояснюємо, що сталося
Євген Красніков та Олександр Кучер. Фото: Google
Почесний президент Дніпра-1 Юрій Береза, оцінюючи виступи свого клубу за останні півтора роки, жорстко висловився про екстренера команди Олександра Кучера та колишнього спортивного директора СК Євгена Краснікова.

Юрій Береза, який ніколи не був особливо скупим на слова, різко пригадав період роботи в його клубі екснаставника Дніпра-1 Олександра Кучера та спортивного директора головної команди Євгена Краснікова

Хоча, прізвищ спеціалістів Береза й не називав.

«У нас був деякий провал, і це у тому числі моя провина, що не слідкував за тим, що відбувається в клубі.

Прихід пари харківських аферистів - це також мій провал, клуб досі розраховується за їх «керування», але тоді реально фізично не міг за всім слідкувати, змінилися пріоритети у житті».

Натомість чинному керманичу Дніпра-1 Юрію Максимову Береза видав порцію компліментів. 

«З Юрієм Вільйовичем у нас синергія на вищому рівні. Є тренера які можуть співпасти з клубом.

Не кожен тренер підійде нашій команді. Дніпро-1 спочатку треба полюбити, впустити у своє серце і тоді, Дніпро-1 пустить тебе до себе і ти зможеш зробити будь-який результат», –  розповів Береза в інтерв'ю телеграм-каналу «Дніпрянин».

  • Олександр Кучер та Євген Красніков прийшли у Дніпро-1 влітку 2022 року. Разом з командою вони стали срібними призерами чемпіонату України в сезоні 2022/2023 років.
  • Після 16-ти турів в поточному чемпіонаті української Прем'єр-ліги Дніпро-1 має в активі 33 очки та посідає другий щабель в турнірній таблиці.
  • В заключній грі календарного року команда Юрія Максимова на виїзді зіграє проти житомирського Полісся. Поєдинок заплановано на 8 грудня. Початок гри о 19:00.