«Показали, що можуть на рівних грати з лідерами»: Вернидуб прокоментував перемогу Кривбасу над Дніпром-1

Переглядів 1441
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Показали, що можуть на рівних грати з лідерами»: Вернидуб прокоментував перемогу Кривбасу над Дніпром-1
Юрій Вернидуб. Фото: Кривбас
Юрій Вернидуб, який є головним тренером криворізького Кривбасу, висловився стосовно вольової вікторії його команди в матчі з лідером УПЛ Дніпром-1.

Головний тренер криворізького Кривбасу Юрій Вернидуб прокоментував перемогу над Дніпром-1 з рахунком 2:1 у матчі 15 туру Прем’єр-ліги України.

«Дніпро-1 наразі лідер нашого чемпіонату. Команда, яка до сьогодні не мала жодної поразки. Я сказав перед матчем хлопцям, що є шанс вписати себе в історію цього чемпіонату, завдати Дніпру-1 першої поразки», – сказав Юрій Вернидуб на післяматчевій прес-конференції.

Також наставник криворізької команди відзначив, що саме допомогло його підопічним перемогти поточного лідера чемпіонату України.

«Перехід від оборони до атаки – те, що ми хотіли побачити. Я дуже радий за кожного з хлопців. За те, що сьогодні вони дійсно гідні цієї перемоги. Показали, що можуть на рівних грати з лідерами», – додав Вернидуб.

Також Олександр Кучер висловився стосовно першої поразки Дніпра-1 в цьому сезоні чемпіонату України.

На даний момент криворізький Кривбас з 15 очками в активі іде на 11 місці в турнірній таблиці Української Прем'єр-ліги. Дніпро-1 з 35 балами лідирує в чемпіонаті України.