«Поки я живий, я не залишу спроб відродити Волинь»: Кварцяний назвав потенційного європейського інвестора клуба

Переглядів 28707
Дмитро Котков Дмитро Котков
3 голоси
«Поки я живий, я не залишу спроб відродити Волинь»: Кварцяний назвав потенційного європейського інвестора клуба
Віталій Кварцяний. Фото: Google
Легендарний Віталій Кварцяний заінтригував словами про те, що луцька Волинь, яка раніше виступала в УПЛ, може отримати серйозні інвестиції з Швеції.

Екс-наставник та колишній президент Волині Віталій Кварцяний розповів про зустріч із можливим інвестором луцького клубу.

«Поки я живий, я не залишу спроб відродити ФК Волинь. У Луцьку є завод підшипників. Він належить шведській компанії SKF. На своє 70-річчя я поїхав у Гетеборг на дитячий турнір. Там я зустрівся з керівництвом SKF. Ми розмовляли години півтори (із генеральним директором) Він багато не говорив, пригощав нас кавою і слухав», – сказав Кварцяний в інтерв’ю «Українському футболу».

Також він додав такі слова:

«Я йому пояснив, скільки потрібно давати фінансів на команду УПЛ і який має бути бюджет. Він навіть оком не моргнув. При річному доході SKF у десятки мільярдів доларів – це крапля в морі. Швед зацікавився, але взяв паузу на роздуми. Такі серйозні люди ніколи не поспішають»

За словами Кварцяного, шведський бізнесмен чогось вичікує:

«Найголовніше, що SKF не має футбольної команди у світі. Швед зацікавився, але взяв паузу на роздуми. Такі серйозні люди ніколи не поспішають, вони й півроку можуть ідею виношувати і все вивчати. Будемо чекати».

  • Кварцяний тренував Волинь у 1988-1990, 1994-1996, 2000-2012 та у 2013-2017 роках.
  • Також у 2013-2017 він був президентом луцького клубу.