«Такий самий, як Максимов»: Сабо порадив, кого можна призначити новим головним тренером Зорі

Переглядів 20848
Дмитро Котков Дмитро Котков
3 голоси
«Такий самий, як Максимов»: Сабо порадив, кого можна призначити новим головним тренером Зорі
Дмитро Михайленко. Фото: Google
За словами Йожефа Сабо, Дмитро Михайленко є ідеальним кандидатом на те, щоб очолити луганську Зорю, яку потрібно витягувати з кризи.

Йожеф Сабо після поразки Миная від Маккабі (Тель-Авів) в рамках Ліги конференцій висловився про можливого кандидата на посаду нового головного тренера луганців:

«Раніше я всім радив Максимова. Юра у мене грав у Динамо, у нього є характер, він розуміє футбол та дисциплінований. У Дніпрі-1 Максимов показує хороший рівень та результат. Думаю, Зорі варто звернути увагу на Діму Михайленка. Я його теж дуже добре знаю і можу сказати, що він розуміє та відчуває гру», – сказав Сабо в інтерв’ю «Українському футболу»

Також експерт додав такі слова:

«Михайленко непогано працював у Дніпрі-1 та знає наш чемпіонат. Раніше півзахисники Дніпра-1 після втрати м'яча зупинялися, а при Максимові біжать назад, грають у відборах, підкатах. Зовсім інша команда! Очі радіють. Ось що означає тренер! Михайленко такий самий, як Максимов, він розумник у футболі».

  • У групі В Ліги конференцій Зоря іде третьою, маючи чотири очки в активі. У другого Маккабі дев’ять балів, а у першого Гента – десять. 
  • Наступний матч в Лізі конференцій зіграють проти бельгійського Гента (30.11).
  • В УПЛ Зоря на даний момент із десятьма очками в активі посідає 15 місце.