Полісся може здивувати вибором нового постійного тренера: журналіст розповів про неочевидний варіант Буткевича

Переглядів 73
Аватар Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
1 голос
Полісся може здивувати вибором нового постійного тренера: журналіст розповів про неочевидний варіант Буткевича
Олександр Максимов. Фото: ФК Полісся (Житомир)
Відомий журналіст Михайло Співаковський назвав несподіваного кандидата на посаду нового головного тренера житомирського Полісся, яке наразі веде боротьбу за єврокубки.

Після звільнення Імада Ашура з посади головного тренера Полісся житомирську команду в ролі в.о. очолив Олександр Максимов, який до того керував юнацьким колективом U-19.

Журналіст Михайло Співаковський повідомив, що в разі виходу Полісся до єврокубків президент житомирського клубу Геннадій Буткевич розглядатиме і кандидатуру Максимова на посаду головного тренера.

«Станом на зараз, з того що я розумію, інерція та реакція на роботу дуету Максимов-Книш влаштовує керівництво клубу.

Я думаю, що цей тандем, або Максимов, буде розглядатися Буткевичем у разі успішного виконання завдання в сезоні. Можливо, не як основний, але як один з резервних варіантів», – зазначив Співаковський в етері ютуб-каналу «ТаТоТаке».

Серед інших кандидатів на посаду головного тренера Полісся називалися імена Руслана Ротаня (Олександрія) та Юрія Вернидуба (Кривбас).

  • Полісся наразі займає четверту сходинку турнірної таблиці УПЛ, маючи 47 залікових балів в активі.
  • Раніше повідомлялося, які бонуси може отримати житомирська команда за вихід у єврокубки.
  • У заключному турі УПЛ Полісся гратиме проти Кривбасу. Зустріч запланована на 25 травня, початок гри о 18:00.
Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри