Полісся перемогло Кривбас у матчі, який грався два дні: клуб Буткевича продовжує боротьбу за зону єврокубків

Переглядів 753
Кривбас - Полісся. Фото: УПЛ
Сьогодні, 13 травня, було дограно поєдинок 28-го туру чемпіонату України Кривбас – Полісся, який вчора перенесли через повітряні тривоги. Перемогу у цій грі здобули гості з рахунком 1:0.
  • Кривбас та Полісся у Кривому Розі раніше не грали.
  • Житомирці перервали безпрограшну серію криворіжців на власній арені з шести матчів.
  • Команда Сергія Шищенка до цієї гри пропускала п’ять поєдинків поспіль.
  • Колектив Юрія Вернидуба міг здобути 230-ту перемогу в УПЛ.

Вчора, 12 травня, розпочався поєдинок 28-го туру між Кривбасом та Поліссям. Житомирці зуміли відкрити рахунок у матчі завдяки точному удару Танковського на 25-й хвилині. Але дограти зустріч не вдалося, адже на 37-й хвилині поєдинку гру було призупинено через повітряну тривогу у Дніпропетровській області.

У понеділок, 13 травня, команди знову вийшли на поле.

Проте це не допомогло Кривбасу відігратися у поєдинку. Полісся впевнено зіграло в обороні та не дозволяло опоненту створювати небезпеку біля своїх воріт.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував неочікувану перемогу Полісся.

УПЛ, 28-й тур

Кривбас – Полісся – 0:1

Голи: Танковський, 25

• Команда Вернидуба після сьогоднішньої гри з 54-ма очками посідає третє місце у турнірній таблиці УПЛ. Підопічні Шищенка набрали 46 пунктів та зрівнялися за балами з Рухом та продовжують боротьбу за єврокубки.
  • У наступному турі, 19 травня, Кривбас зіграє проти київського Динамо.
  • Полісся того ж дня зіграє з Металістом 1925.