Полісся поступається в серії пенальті: Ворскла — переможець Winter Cup

Переглядів 432
Футболісти Ворскли. Фото: Google
У протистоянні між Ворсклою та Поліссям визначався переможець зимового турніру Winter Cup. Полтавський клуб зумів вирвати перемогу в сереї пенальті.

Перед матчем перевага була в полтавчан, адже вони на один заліковий пункт випереджали представника Першої ліги. Нагадаємо, що у випадку нічиєї в основний час відразу пробиваються пенальті.

Долю першого тайму вирішив епізод, який стався у дебюті протистояння. Після подачі Янакова з кутового відзначився Кисленко, який сьогодні заміняв Будківського - 0:1. Таким чином, на перерву команди пішли за переваги підопічних Калітвінцева.

На початку другої половини зустрічі полтавчани зрівняли рахунок. Сефері реалізував вихід один на один - 1:1. Проте, підопічні Скрипника раділи не довго.

Перша акцентована атака Полісся в другому таймі завершилася голом. М'яч після удару Крушинського з рикошетом від Чеснакова залетів у ворота - 1:2. Представник УПЛ зміг відгратися вдруге поспіль завдяки точному удару Феліпе - 2:2. Основний час зустрічі завершився внічию.

В серії пенальті перемогу святкували полтавчани - 5:4. Ісенко парирував удар Гітченка. Таким чином, Ворскла перемагає на Winter Cup.