Помилка Нещерета коштувала перемоги Динамо: ЛНЗ сенсаційно відібрав очки в команди Шовковського

Переглядів 3202
5 голосів
Динамо - ЛНЗ. Фото: УПЛ
У матчі 23-го туру Української Прем'єр-ліги київське Динамо приймало в себе вдома черкаський ЛНЗ. Поєдинок закінчився внічию із рахунком 1:1.

Сьогодні, 8 квітня, Динамо Олександра Шовковського зустрілося із черкаським ЛНЗ в рамках 23-го туру чемпіонату України.

Поєдинок вдало розпочався для біло-синіх, адже Андрій Ярмоленко відкрив рахунок на початку матчу. Досвідчений вінгер показав свою техніку та елегантно перекинув голкіпера гостей.

Однак, в кінцівці тайму жахлива помилка Нещерета після кутового призвела до пропущеного м'яча. ЛНЗ зрівняло рахунок завдяки голу Саліху.

В першому таймі більше голів не було і команди пішли відпочивати за нічийного результату.

В другій половині гри Динамо тиснуло на своїх опонентів, але ніяк не могло забити м'яч. Відзначимо, що згодом на полі з'явився Віталій Буяльський, який тривалий час відновлювався після травми.

Кияни так і не змогли пробити оборону ЛНЗ і фінальний свисток зафіксував нічию 1:1.

▶️Переглянути усі голи матчу Динамо - ЛНЗ можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»