Повернення Корнієнка: тренер Шахтаря розповів, як футболіст відновлюється після страшної травми

Переглядів 415
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
Повернення Корнієнка: тренер Шахтаря розповів, як футболіст відновлюється після страшної травми
Віктор Корнієнко. Фото: ФК Шахтар
Тренер Шахтаря з фізпідготовки Юрій Мотиловець розповів про перебір реабілітації захисника «помаранчево-чорних» Віктора Корнієнка, який порвав «хрести».

23-річний футболіст завершує 12-тижневий курс реабілітації. Очікується, що Корнієнко зможе повернутися до загальної групи Шахтаря  під час зимового збору.

«Відновлення проходить добре. Рухаємося за розробленим раніше планом. Є етапи, якими ми рухаємося. Сьогодні у нас 10-й тиждень після операції. Йдуть навантаження силові, на координацію рухів, напруження м’язів стегна. Все згідно з планом реабілітації.

Є етапи реабілітації. Приблизно з 12-го тижня можна починати бігову роботу. Попри складний час, у нас все під контролем наших лікарів. Вже зовсім скоро зможе почати бігову роботу. Чекаємо контроль стану від лікарів, далі переходимо до роботи на полі», – сказав Мотовиловець в інтерв'ю клубному YouTube-каналу.

Корнієнко є вихованцем академії Шахтаря. Після одного сезону, проведеного в оренді в Маріуполі, захисник відіграв за першу команду помаранчево-чорних 30 матчів, забив один м'яч і віддав чотири гольові передачі.

Контракт Корнієнка із Шахтарем діє до 31 грудня 2026 року. Transfermarkt оцінює Віктора у два з половиною мільйони євро.