«Повинен грати вдома, у рідному Кривому Розі»: Кривбас зробив заяву стосовно домашніх матчів

Переглядів 273
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Повинен грати вдома, у рідному Кривому Розі»: Кривбас зробив заяву стосовно домашніх матчів
Кривбас Кривий Ріг. Фото: Кривбас
Криворізький Кривбас зробив звернення, у якому натякнув, що планує повернутися грати домашні матчі на рідному стадіоні. До цього колектив з Кривого Рогу грав у Києві та Львові.

Кривбас на офіційному сайті клубу опублікував заяву стосовно необхідності проведення домашніх поєдинків у Кривому Розі.

«Наш дім - Кривий Ріг. Наше рідне місто, наша фортеця. Наші славетні бійці ЗСУ крок за кроком відвойовують кожен метр території України. Тому футбол поступово повинен повертатись на свої рідні стадіони», – значиться в заяві криворізького клубу. 

Також Кривбас додає наступне стосовно свого повернення до Кривого Рогу.

«Ми безмежно сумуємо за своїми вболівальниками, рідним містом, тому впевнені, що Кривбас повинен грати вдома, у рідному Кривому Розі».

До слова, УАФ раніше дала дозвіл проводити поєдинки УПЛ в інших областях (окрім Києва, Київської, Львівської та Закарпатської областей), але за умови надання дозволу від місцевих обласних військових адміністрацій.

Після двох поспіль перемог над полтавською Ворсклою (1:0) та харківським Металістом (1:0) Кривбас з 12 очками в активі піднявся на 12 місце в турнірній таблиці Прем’єр-ліги України. До зимових канікул криворізька команда зіграє в рамках УПЛ з харківським Металістом 1925 (20 листопада) та з поточним лідером чемпіонату України Дніпром-1 (28 листопада).