Поворознюк оголосив ультиматум Гордону: президент Інгульця вимагає вибачень до завтра

Переглядів 48065
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
19 голосів
Поворознюк оголосив ультиматум Гордону: президент Інгульця вимагає вибачень до завтра
Олександр Поворознюк. Фото: ФК Інгулець
Президент Інгульця Олександр Поворознюк відреагував на негативні висловлювання на свою адресу від журналіста Дмитра Гордона. Відповідь від Поворознюка не забарилася.

Поворознюк отримав відповідь на запит до МВС про його статус в рамках проваджень за зверненням фермера Юрія Ткача. Одіозний президент Інгульця продемонстрував відповідь, в якій зазначено, що він не отримав статусу підозрюваного і не був допитаний в якості свідка.

Гордон взявся розкручувати цей кейс та виступив з публічними звинуваченнями на адресу власника Інгульця.

Поворознюк звернувся до журналіста, щоб Гордон вибачився за наклеп на адресу бізнесмена.

«А тепер хочу звернутися до тебе, г#######к. Значить, є доба, щоб ти публічно вибачився за той весь бруд, який ти виливав на мене. 

І це все початок, тільки перший початок. А далі ти за все будеш вибачатися. Тому що все, що ти сказав – реальна брехня».

Наприкінці свого звернення Поворознюк пригрозив Гордону, що зробить запит про сплату податків журналістом та його дружиною Олесею Бацман.

«За все потрібно платити. І податки, в тому числі, щоб люди розвивалися в регіонах, додавалися пенсії. Зараз ми зробимо офіційний запит на тебе – скільки квартир, скільки ти платиш податків і скільки не платиш. А квартир у тебе 27 штук по Києву і 11 на твоїй Олесі. 

Ти опустився до рівня, що зачіпаєш мою сім'ю. Я цього робити не буду. Просто хочу сказати – плати податки і в тебе в житті все буде добре. А якщо хотів на мені хайпанути, то завжди головне вчасно зупинитися», –  сказав Поворознюк в ефірі авторського YouTube-каналу.

Першу частину чемпіонату України Інгулець завершив на 14 місці із 13 очками в активі. Чемпіонат України відновиться на початку березня.