Повторити результат першого кола не вийшло: Чорноморець знову програв, ЛНЗ продовжив серію без фіаско

Переглядів 577
Радість гравців ЛНЗ. Фото: УПЛ
В першому зіграному недільному поєдинку 16-го туру української Прем'єр-ліги одеський Чорноморець вдома поступився черкаському ЛНЗ (1:3). Команда Романа Григорчука програла четверту гру поспіль.
  • Чорноморець програв чотири матчі в УПЛ поспіль. В трьох з них у одеситів були вилучення.
  • Безпрограшна серія ЛНЗ у чемпіонаті України триває п’ять матчі.
  • Матч першого кола завершився перемогою одеситів з рахунком 2:0. Голи забили Бойчук і Шпорн.

Чи-то тривала повітряна тривога і зміщення початку поєдинку й очікування в підтрибунних приміщеннях вплинуло, чи-то не надто хороша якість газону в Одесі, яка не дозволяла демонструвати швидкий та технічний футбол, але перший тайм гри між Чорноморцем та ЛНЗ вийшов геть блідим: лише один удар в ствір воріт на дві команди.

Дякувати, по перерві гра пожвавилась і не в останню чергу через швидкий і дещо курйозний, але красивий гол у виконанні Олексія Хобленка, який став наслідком одразу кількох помилок у виконанні гравців Чорноморця.

Взаємністю на взаємність відповіли одеситам й черкащани: після пожежі зі штрафного в штрафній ЛНЗ було щонайменше п'ять рикошетів (!) після чого м'яч за спину Герману Пенькову переправив Андрій Штогрін.

Однак, втримати бодай нічию господарям поля не вдалося: Владислав Наумець протяг м'яч з власної половини поля до штрафного майданчика суперника і розкішно виконав удар з лівої. Однозначний претендент на гол туру.

А добив Чорноморець вже на четвертій доданій хвилині наддосвідчений Денис Олійник.

▶️ Відео всіх голів у грі Чорноморець – ЛНЗ дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем’єр-ліга

16-й тур

Чорноморець – ЛНЗ 1:3 (0:0)

Голи: Штогрін, 75, – Хобленко, 52, Наумець, 83, Олійник, 90+4

• Завдяки перемозі в Одесі ЛНЗ піднявся на одну сходинку догори. Команда Олега Дулуба має 20 очок та посідає дев'яте місце.
  • Чорноморець навпаки, опустився на один щабель донизу. Хлопці Романа Григорчука нині десяті в турнірній таблиці УПЛ, маючи в доробку 19 очок.
  • В наступному турі Чорноморець також вдома, у заключній грі календарного року, прийматиме ковалівський Колос. Поєдинок заплановано на 10 грудня. Початок гри в Одесі о 15:00.
  • ЛНЗ в 17-му турі вдома прийматиме абсолютного аутсайдера чемпіонату Минай. Гра в Черкасах запланована на 9 грудня і має розпочатися о 13:00.