Поєдинок УПЛ офіційно не відбувся: відомо подальшу долю матчу Кривбас – Полісся

Переглядів 4940
Юрій Вернидуб. Фото: ФК Кривбас
Матч 28-го туру між криворізьким Кривбасом та житомирським Полісся через повітряну тривогу було призупинено на 37-й хвилині поєдинку. Господарі повідомили, коли зустріч буде дограно.

У неділю, 12 травня, о 18:00 мав розпочатися матч 28-го туру УПЛ між Кривбасом та Поліссям. Через повітряну тривогу стартовий свисток пролунав лише о 19:20.

На 25-й хвилині зустрічі рахунок у поєдинку відкрив півзахисник житомирської команди В'ячеслав Танковський. Вже за 12 хвилин гру було знову призупинено через повітряну тривогу.

Кривбас повідомляв, що за регламентом дозволяється проводити гру до настання комендантської години. У Кривому Розі – це до 23:00.

Проте через те, що повітряна тривога затягнулася, за взаємною згодою обох клубів було досягнуто домовленості, що поєдинок буде дограно завтра. Розпочати догравання мають о 13:00, повідомляє пресслужба Кривбасу.

• Полісся наразі займає шосту сходинку турнірної таблиці УПЛ, а перемога дозволить впритул наблизитися до львівського Руха.
  • Кривбас продовжує перебувати на третій сходинці, маючи 54 залікові пункти в активі.