«При спробі чогось осмисленого вимальовується дупа»: аналітик не в захваті від перемоги Динамо

Переглядів 273
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«При спробі чогось осмисленого вимальовується дупа»: аналітик не в захваті від перемоги Динамо
Гравці Динамо. Фото: ФК Динамо
Футбольний аналітик Михайло Смоловий підбив підсумки товариського матчу Динамо з румунським клубом Уніря Деж (5:1), зробивши окремо акцент на київських легіонерах.

Динамо нарешті здобуло перемогу під час турецьких спарингів, розгромивши Унірю Деж. За підсумками цієї зустрічі Михайло Смоловий виділив нігерійця Беніто, який улітку повернувся до складу біло-синіх після оренди у Гориці.

«Румуни відверті волоцюги, тому й очікував якіснішої гри від киян, якось воно так і сталося, що навіть Беніто виглядав пристойним гравцем рівня як мінімум Ліги Європи.

Лонвейк іде у пресинг, а ось Самба Діалло не розуміє, що теж має висуватися, інакше від руху Джастіна немає жодного сенсу, треба вчити малого грамоти».

Варто зазначити, що у Беніто за три роки в Динамо всього один вихід у складі першої команди.

Також аналітик зазначив, що примітивна гра у киян ще хоч якось виходить, але тільки йдуть якісь ускладнення – команда губиться.

«Загалом дійство нагадувало матчі Шахтаря, начебто воно й непогано, є контроль над ситуацією, але достатнього тиску на ворота немає, у цьому й парадокс, адже вистачало людей, здатних віддати довбаний останній пас, але Супрягу наодинці виводили самі ж румуни.

Висновок простий, примітивні алгоритми із закидами за спини працюють, працює і ставка на власні здібності, при спробі чогось осмисленого вимальовується лихо і дупа, тут на вибір та смак», – написав Смоловий у своєму телеграм-каналі.

Далі Динамо зіграє 11 лютого з північномакедонським Сілексом і 14 лютого з Пахтакором з Узбекистану.