Продовжили контракт без скандалу: Полісся підписало нову угоду з основним захисником

Переглядів 232
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Продовжили контракт без скандалу: Полісся підписало нову угоду з основним захисником
Богдан Михайліченко. Фото: ФК Полісся
Полісся офіційно продовжило контракт із захисником Богданом Михайліченком. Нова угода розрахована до літа 2028 року, закріплюючи гравця у складі клубу.

Полісся офіційно підтвердило продовження контракту із захисником Богданом Михайліченком через свої офіційні сторінки в соцмережах.

Житомирський клуб та 27-річний футболіст досягли угоди про новий контракт, який діятиме до літа 2028 року.

«Полісся щиро бажає Богдану Михайліченку надійної та впевненої гри в захисті, максимальної концентрації та стабільності в кожному матчі», – йдеться у заяві житомирян.

  • Михайліченко за час виступів за Полісся провів 68 матчів, забив два голи та зробив чотири результативні передачі.
  • На даний момент команда посідає третє місце у турнірній таблиці чемпіонату України, набравши 30 очок після 16 турів.
  • Раніше захисник Сергій Чоботенко прокоментував ситуацію зі своїм відстороненням від першої команди Полісся та пояснив причини можливого конфлікту у переговорах щодо нового контракту.
  • Вчора, 11 січня, Поліссю вдалося підписати нову угоду з основним голкіпером Євгеном Волинцем.
Реклама
1000000 грн за депозит
9.6
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри