«Просив, щоб йому зробили зарплату в півмільйона»: Полісся і Карпати влаштували війну за гравця – хто переміг

Переглядів 13805
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
7 голосів
«Просив, щоб йому зробили зарплату в півмільйона»: Полісся і Карпати влаштували війну за гравця – хто переміг
Едуард Сарапій. Фото: СК Дніпро-1
Центральний захисник Дніпра-1 Едуард Сарапій став героєм насиченої трансферної саги між двома клубами УПЛ. Відомо, куди у підсумку перейде гравець: Полісся чи Карпати.

Нещодавно повідомлялося, що Карпати хочуть зірвати майже завершений трансфер центрбека Дніпра-1 Едуарда Сарапія в Полісся.

Дану інформацію підтвердив журналіст Михайло Співаковський.

«Це стародавня слов'янська забава – перетягування Сарапія. Це те, що сталося цього тижня. Я так розумію, що Полісся вже домовилося з Едуардо Сарапієм, про всі умови. Десь на півдороги Едуард каже: «Ні, я їду в Карпати».

Інсайдер пояснив, що такого відбулося в цій історії.

«Чому так сталося? Я знаю, що Сарапій просив, щоб йому зробили зарплату в півмільйона на рік. Я так думаю, що це не дуже влаштувало Полісся, але вони якось там погодилися на трохи менші умови. Але потім з'являються Карпати.

Я спочатку думав, що можливо це комісія представника гравця – Євгена Краснікова – але ні. Потім з'ясувалося, що Карпати знаходилися як герої другого плану, а потім почали по кожному пункту трохи більше давати. Сарапію і Дніпру-1».

Однак за інформацією джерела, підсумок у цієї саги такий, до якого все йшло із самого початку.

«Це вплинуло на всю ситуацію. Мені здається, що Геннадій Буткевич ще такого не бачив. Це тільки в професійному футболі таке буває. Але в підсумку якось так склалося, що потяг все ж таки висадив Сарапія в Житомирі», – сказав Співаковський в ефірі YouTube-каналу «ТаТоТаке».

  • В минулому сезоні Сарапій провів 33 матчі за Дніпро-1 в усіх турнірах, забив три голи та віддав чотири асисти.
  • Портал Transfermarkt оцінює вартість захисника в півтора мільйони євро.