Просто море не реалізованих моментів: Кривбас зіграв у нічию з казахстанським клубом

Переглядів 1050
Футболісти Кривбасу. Фото: ФК Кривбас
Криворізький Кривбас провів черговий контрольний матч на зборах у Туреччині. Суперником команди Юрія Вернидуба став середняк Вищої ліги чемпіонату Казахстану – ФК Каспій.

Українська команда з перших хвилин заволоділа ініціативою у матчі, створюючи момент за моментом, проте реалізація підвела підопічних Юрія Вернидуба. Незважаючи на добрі моменти у Хомченовського, Устименко та Нікітенко перша половина зустрічі закінчилася нульовою нічиєю.

У другому таймі Кривбас продовжував нагнітати біля воріт команди з Казахстану, проте Дібанго втратив реальну можливість відкрити рахунок. Як підсумок – нічия 0:0 в останньому матчі на турецьких зборах.

Нагадаємо, Кривбас йде на восьмому місці в УПЛ. У першому матчі після поновлення чемпіонату підопічні Вернидуба приймуть Колос 3 березня.