Трансляцію товариського матчу Динамо перервано: Адана Демірспор тричі змінила думку і заборонила показувати гру

Переглядів 759
Футболісти Динамо. Фото: ФК Динамо
Пряма трансляція матчу київського Динамо проти команди Адана Демірспор на Ютуб-каналі біло-синіх була перервана через вимогу турецького клубу.

Трансляцію товариської гри Динамо – Адана Демірспор було перервано після першого тайму на прохання турецької сторони. На той момент рахунок у матчі був 0:0.

Як було відомо, керівництво турецького клубу спочатку перед матчем попросило Динамо не транслювати цю гру в прямому ефірі через жалобу через нещодавній землетрус у країні, і сторони зійшлися на цьому рішенні.

Однак потім турецька сторона переграла свої плани і все ж таки дозволила Динамо транслювати гру у своєму Ютубі.

Вже під час матчу керівництво клубу Адана Демірспор знову змінило своє рішення і вимагало у Динамо припинити трансляцію.

За останньою інформацією, яку передав коментатор матчу, це рішення є остаточним. Зазначимо, що після даних повідомлень у чаті трансляції матчу її було повністю вимкнено.

Динамо (Київ, Україна) – Адана Демірспор (Адана, Туреччина) – 0:0

Склад Динамо: Нещерет (Моргун, 77) – Караваєв (Малиш, 81), Попов (Сирота, 57), Дячук (Бурда, 73), Дубінчак (Овчаренко, 57) – Сидорчук (к) (Яцик, 73), Гармаш (Андрієвський, 73), Буяльський (Царенко, 57), М.Волошин (Боль, 89), Перріс (Беніто, 57) – Ванат (Супряга, 73).

Попередження в Динамо: Караваєв (18), Гармаш (43), Сидорчук (41), Попов (43).