Яремчук та його статистика: аналітичні портали оцінили десять хвилин українця в бельгійському дербі

Переглядів 912
Роман Яремчук. Фото: ФК Брюгге
У неділю, 19 лютого, у рамках 26-го туру чемпіонату Бельгії Серкль Брюгге зіграв унічию з Брюгге з рахунком 2:2. Український нападник Роман Яремчук вийшов на поле наприкінці матчу.

Номінальні гості – Брюгге відкрили рахунок на 18-й хвилині. Точним ударом відзначився Ланг. У дебюті другого тайму господарі відігралися. На 71-й хвилині Нільсен вивів Брюгге вперед, але за сім хвилин рахунок став рівним. Брюгге зіграв внічию втретє поспіль.

На 81-й хвилині на заміну вийшов український форвард Брюгге Роман Яремчук, який змінив Ютглу. Українець знову не зміг допомогти своїй команді здобути перемогу. Нападник не відзначився результативними діями, а лише заробив жовту картку у компенсований час.

Статистичний портал Sofascore оцінив дії Яремчука у 6.6 бала. За відведений час він

• завдав один  удар у площину воріт,
  • зробив 12 дотиків м'яча,
  • віддав чотири точні передачі із семи (57%),
  • виграв дві із трьох верхових дуелей.

Інший статистичний портал Whoscored виставив Яремчук – 6,1 бала. Це найгірша оцінка серед усіх гравців Брюгге.

Зауважимо, що безрезультативна серія форварда налічує вже 11 матчів. Востаннє він забивав ще у листопаді минулого року.

Нагадаємо, Яремчук перейшов у Брюгге цього літа з Бенфіки за 17 млн євро. Його контракт розрахований до літа 2026 року. Авторитетний портал Transfermarkt оцінює українця у 12 млн євро.

Цього сезону він зіграв у 20 матчах у всіх турнірах за Брюгге, в яких забив два м'ячі і зробив два асисти.

На даний момент Брюгге посідає четверте місце у турнірній таблиці Ліги Жюпіле, набравши 43 очки.