Провал Олександрії: команда Ротаня вдома програла Колосу – клуб без перемог майже три місяці

Переглядів 1049
Руслан Ротань. Фото: ФК Олександрія
Олександрія вдома зіграла проти Колоса в матчі 11-го туру УПЛ та продовжила свою невдалу серію. Поєдинок закінчився перемогою гостей із рахунком 1:0.

У суботу, 21 жовтня, Олександрія на своєму полі зіграла матч проти Колоса в рамках 11-го туру української Прем'єр-ліги.

Поєдинок вийшов доволі насиченим на події та закінчився перемогою гостей із рахунком 1:0.

Колос відкрив рахунок в самій кінцівці першого тайму завдяки голу Валерія Лучкевича, який влучно поцілив у верхній кут воріт після того, як м'яч відсковив до нього з кутового.

Другий тайм розпочався для команди з Ковалівки не так вдало через вилучення – пряму червону картку отримав Кирило Попов.

Однак підопічні Руслана Ротаня не змогли скористатися грою у більшості.

УПЛ. 11-й тур.

Олександрія – Колос – 0:1

Голи: Валерій Лучкевич (45')

• Після цього матчу Олександрія посідає 12 сходинку в турнірній таблиці чемпіонату України, маючи дев'ять балів за 11 зустрічей.
  • Востаннє підопічні Ротаня вигравали в рамках чемпіонату ще п'ятого серпня проти Металіста 1925 (1:0). З тих пір пройшло вже дев'ять ігор.
  • Колос, в свою чергу, йде сьомим, заробивши вже 15 очок.
  • В наступному турі команда Ротаня зіграє 28 жовтня на виїзді проти Руху.