Динамо в ранковому спарингу переграло земляків Луческу: відео голів Волошина та Царенка

Переглядів 719
0 голосів
Динамо сьогодні провело черговий контрольний матч на в рамках навчально-тренувального збору в Туреччині. Спаринг-партнером стала Політехніка Ясси.

Ранковий спаринг Динамо проти Політехніки завершився на користь команди Мірчі Луческу з рахунком 2:0.

Динамо відзначилося в кожному з таймів: Назар Волошин відкрив рахунок на 32-й хвилині, а на 66-й Антон Царенко скористався помилкою оборонця Політехніки, встановивши підсумковий рахунок в зустрічі.

17 лютого Динамо проведе передостанній спаринг на турецьких зборах проти латвійської Лієпаї.

Динамо пішло на перерву третьою командою УПЛ, маючи 30 очок після 15 турів. Друга частина сезону відновиться на початку березня.